Pasja i doświadczenie.

Od samego początku naszej kariery zawodowej, czyli w niektórych przypadkach już prawie od dwudziestu lat, związaliśmy się z branżą papierniczą i opakowaniową. Niektórzy spośród nas zdobywali doświadczenie zawodowe jako projektanci maszyn przetwórczych, inni jako specjaliści od elektronicznych i elektrycznych układów sterujących nimi, kolejni zaś jako menadżerowie zarządzający zakładami produkującymi opakowania tekturowe. Suma naszych personalnych doświadczeń w dziedzinie przetwórstwa tektury falistej, w 2015 roku zaowocowała założeniem spółki pod nazwą Cavec Sp. z o.o.

Dziś, wspólnie oferujemy Państwu profesjonalne rozwiązania dostosowane do potrzeb i oczekiwań rynku, w którym czas, elastyczność i kompleksowość oferty, są kluczem do osiągnięcia sukcesu.

Nasza praca jest równocześnie naszą pasją, a w połączeniu z wszechstronnym doświadczeniem w branży przetwórstwa tektury falistej, daje nam możliwość pełnego zrozumienia potrzeb klienta.

Głęboko wierzymy, że współpraca z nami pozwoli Państwu zaoszczędzić czas i pieniądze, a także zaowocuje celnymi decyzjami inwestycyjnymi.